Олег Поцулко

Дата регистрации: 2016-05-24 15:58:50

Ник: Олег Поцулко

Комментариев: 10


Комментарии

 • Наши коммунальные платежи
  2017-03-03 23:32:50

  1.Вода замість масла зробить обігрівач непридатним після першого ж потрапляння на мороз.

  2.Масляний обігрівач розрахований на безпечну роботу при температурі поверхні біля 100 градусів Цельсія. Для безпечної роботи водяного обігрівача потрібно значно знизити цю температуру і відповідно значно збільшити розміри обігрівача для розсіювання тієї ж потужності.

  А іще масло захищає від корозії внутрішні поверхні обігрівача, а вода навпаки. Масло швидше нагрівається до потрібної температури. Масло легше за воду. У воді розмножуються бактерії, а в маслі ні.

 • "Ротор Онипко" в Украине.
  2017-01-20 12:16:55

  1. Якщо аналіз для певних, перехідних, режимів від умовно ламінарного обтікання до турбулентного, то різниця може бути і більшою ніж 50-70%. Інша справа, що такі режими можливі тільки при певному співвідношенні швидкості вітру, обертів та моменту на роторі. Для пристрою розрахованого на роботу в потоці потужність якого може відрізнятися в тисячі разів це не має практичного значення. Проте не виключає теоретичний, науковий інтерес – автор ж бо науковець.

  2. Це лише означає що ротор має певну протяжність вздовж потоку. Очевидно, що дуже довгий гвинт продукуватиме більше енергії ніж коротенький, того ж діаметру.

 • Надежность энергоснабжения зимой
  2016-12-14 00:28:05

  Розмова про те, що в багатьох випадках достатньо просто змістити роботу вже існуючих споживачів на не піковий час, щоб цим ліквідувати дефіцит електроенергії у часи пік.

  Але знову до індивідуальних рішень. І якраз про охолодження :). Холодильник у лідерах по споживанню електроенергії у побуті. Автоматика яка б блокувала, чи зменшувала імовірність роботи компресора у ті кілька годин вранці і ввечері це очевидно значно краще рішення ніж побудова ГАЕС або іншого монстра.

 • Надежность энергоснабжения зимой
  2016-12-13 20:27:11

  КЕС цілком може розглядатися як варіант пнемоакумулюючої електростанції. І там і там нагнітаючий турбокомпресор та спрацьовуюча тиск турбіна. У кріогенному варіанті добавлений блок скраплення повітря. Можливо подекуди зручніший акумулятор у вигляді кріоємності ніж у вигляді балонів під тиском. Але дивне як розміщення цієї КЕС біля газової електростанції (зазвичай саме газові електростанції самі є маневровою генерацією), так і незначна енергоємність КЕС порівняно із її потужністю. Взагалі із кріогенним варіантом було б раціональне просте збільшення вже існуючих потужностей по отриманню скраплених газів, щоб виключити чи зменшити їх роботу в пікові години.

  Як би там не було це все такі ж, вже архаїчні, спроби централізованих технічних рішень. Вже є багато рішень для індивідуальних споживачів, які до того ж на порядок ефективніші. Наприклад ті ж теплоакумулятори для опалення та гарячого водопостачання.

 • Энергия ветра и ее использование.
  2016-12-11 14:21:26

  Спеціальні засоби для гальмування обертів мають сенс на вітряках із невеликою кількістю вузьких лопатей. Геометрична площа цих лопатей у десятки разів менша від площі захоплюваної поверхні, тому гальмування обертів відповідно (у десятки разів) зменшує дію вітру. Геометрична площа ротора Оніпка практично не відрізняється від площі захоплюваної поверхні, тому гальмування ротору не приводить до значного зменшення дії вітру, а тому і недоцільне. Зазвичай для вітряків такого типу просто передбачають запас міцності достатній для протидії максимальному вітру.

 • Солнечные панели в черепице
  2016-11-04 20:55:02

  Виникає питання: чим весь цей час зайняті так звані традиційні що автомобілебудівники, що ракетобудівники, а тепер іще і виробники батарей, і виробники сонячних панелей? Якій наступній галузі буде поставлено діагноз?

  Проблема ресурсу батарей вже вирішена: http://ecotown.com.ua/news/Akumulyatory-v-avtomobilyakh-Tesla-pislya-320-000-km-probihu-vtrachayut-menshe-10-yemnosti/

  Ціна батарей впаде через кратне збільшення пропозиції після запуску гігафабрики.

 • Теории, сдерживающие прогресс
  2016-09-09 20:23:36

  Так ніхто і не виключає теплопередачу випромінюванням. І фотоелементи якраз безпосередньо перетворюють електромагнітну енергію від гарячих тіл. Як Дмитро Олійник пояснює новою теорією контактну та конвекційну теплопередачу? Практика показує, що вакуум є добрим тепло ізолятором. Як пояснює цей «парадокс» нова теорія?

 • Инверторное управление мощностью кондиционера.
  2016-09-01 12:17:36

  Вітаю. Звичайний кондиціонер працює у режимі максимальної потужності допоки не досягне заданої температури у приміщені (далі підтримує її періодичною роботою). Мікропроцесорна система управління інверторного компресора максимум що може зробити, це вибрати той же режим максимальної потужності. Якщо взяті для порівняння кондиціонери однакової потужності швидкість досягнення комфортної температури не може суттєво відрізнятись.

 • Инверторное управление мощностью кондиционера.
  2016-08-31 22:23:53

  Зрозуміло чому інверторний кондиціонер економніший при роботі із частковою потужністю – маємо аналог менш потужного, неінверторного компресора із гіпертрофованими і відповідно більш ефективними теплообмінниками (випарником та конденсатором). Тому, фактично, перевага не у компресорі, а в умовно більших теплообмінниках (цю перевагу можливо реалізувати і з класичним компресором). Але не зрозуміло, за рахунок чого інверторний кондиціонер швидше охолоджує (нагріває) приміщення при однаковій максимальній потужності із неінверторним.

 • Энергия ветра и ее использование.
  2016-05-24 15:58:50

  Наприклад для швидкості вітру 7м/с це має бути діаметр близько 80 метрів.

  Визначитися із необхідним вітряком зручно користуючись калькулятором для розрахунку вітротурбіни: http://ecost.lviv.ua/ua/kaljkyljator.html