МИ З УКРАЇНИ!

Дорогі друзі!

Ласкаво просимо на мій сайт SAVENERGY.INFO.

Розповім трохи про себе:

Я за освітою — інженер-електромеханік. Закінчив Приазовський державний технічний університет (Ждановський металургійний інститут), енергетичний факультет, м. Маріуполь, Донецька область, Україна, у 1974 році.

Починав простим електриком, закінчив головним енергетиком Маріупольського заводу важкого машинобудування.

Мені подобалася моя виробнича діяльність, працюючи за обраною спеціальністю, після закінчення інституту як інженер-енергетик працював на різних посадах і домігся гарних результатів, став головним енергетиком заводу. На цій посаді пропрацював 17 років.

Мій достатній організаторський досвід, досконале володіння технологічними процесами на підприємствах металургійного та машинобудівного комплексу, були помічені і мене запросили на роботу у сфері енергозбереження в масштабах області (працював заступником керівника територіального управління однієї з великих областей на Сході України).

Після виходу на пенсію продовжую свою професійну діяльність, надаю консультаційні послуги у сфері енергозбереження та енергоефективності, семінари та тренінги серед керівного та технічного персоналу, з питань нормативного законодавства щодо енергозбереження, впровадження сучасних енергоефективних технологій та відновлюваних джерел енергії. Мені подобається цим займатися.

Готую і пишу статті щодо економії паливно-енергетичних ресурсів, створення мікроклімату в квартирі, будинку, офісі із застосуванням сучасних технічних засобів, що працюють на нетрадиційних і поновлюваних джерелах енергії.

Паралельно з дружиною (ми в шлюбі більш ніж  50 років, маємо трьох дітей і у нас п’ятеро онуків), як самоосвіту вивчаємо психологію з виховання та догляду за дітьми. Дружину цікавить психологічний аспект, а мене, як оснастити технічними засобами житло дитини, щоб вона росла здоровою і міцною. Готуємо з цього приводу статті.

Я люблю себе і своє тіло. Постійно роблю комплекс індивідуальних фізичних вправ, включно з вправами на турніку. Удосконалююся і будую плани на майбутнє.

Для тих, кому цікаві мої думки, досвід мого життя — виробничий і життєвий, оздоровлення організму — готовий поділитися.

Щиро ваш, Микола Китаєв

P.S. Станом на 18.01.2023 роуц. Вимушено знахожусь з дружиною у Франції, яка дала притулок як біженцям, з березня минулого року. Проклята терористична росія 24 лютого 2022 року розвязала війну проти України і намагається знищити українську націю. Нема сумніву, що невдовзі, українська армія з допомогою світового співтовариства, отримає перемогу і визволить всю територію України від рашистів, а український народе буде жити ще кращє, будувати радісне і щасливе майбутнє.

Тому, зрозуміло, що знаходячись на території Франції, за що велика подяка президенту Еммануель Макрону і всім французьким друзям, що зробили наше життя приємним, намагаюсь писати на технічні теми, але з військовою тематикою.

СЛАВА УКРАЇНІ!