Інноваційний акумулятор без аноду

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Що дня надходять повідомлення про загибель цивільних людей від атак ракет і дронів «камікадзе», які проводять рашистські терористи. Бо чим ще можна пояснити військові дії путінських найманців, що їхньою ціллю є об’єкти критичної структури і житлові будинки. Вчора зранку після враження у житловий будинок у Шевченківському районі Києва загинуло п’ятеро ні в чому не повинних людей. Невже нема кінця цім проти людським діям і світове суспільство не в змозі зупинити цей терор?

Тільки спеціальна військова техніка ППО/ПРО в достатній кількості, яку обіцяє Європа і Америка Україні, здібна захистити мирне населення. Щоправда, така техніка потроху надходить, але потрібно значно більше. Серед постачання військової техніки яку потрібно установлювати та використовувати, є військові автомобілі, що транспортують артилерію боєприпаси, тощо. Ці авто використовують пальне, якого в ці часи в Україні недостатньо.

Вже сьогодні мова йде про те, що така техніка повинна працювати на електричній тязі, або гібридний варіант. Мабуть незабаром все ж-таки виробники перейдуть на випуск електромобілів і у військовій галузі.
Факти свідчать про інтенсивний процес наукових і дослідницьких робіт, щодо виготовлення сучасних акумуляторів, здібних збільшити щільність зберігання енергії для можливості проїхати електромобілю на велику відстань на одному заряді.

Прикладом для цього є розробка корейської дослідницької групи POSTECH (професор Пак Суджином і кандидат наук Чо Сонджин) літієвих батарей без аноду, здатних забезпечити рух електромобілів на одному заряді в 630 км. Щільність зберігання енергії цього дива техніки на 40% вище, ніж у традиційних акумуляторів.

У звичайних акумуляторів багато проблем, які заважають використовувати їх у багатьох програмах. Одну з найголовніших вчені тепер змогли вирішити.

Чикайте також: Акумулятори нового покоління для електромобілів

Кількість нових зареєстрованих електромобілів (електромобілів) у Кореї перевищила 100 000 одиниць лише торік. Норвегія – єдина інша країна, яка відповідає таким показникам. Основні матеріали, які визначають час автономної роботи і швидкість зарядки електромобілів, що широко використовуються в даний час, — це анодні матеріали. Корейська вітчизняна акумуляторна промисловість прагне знайти революційні способи збільшення ємності акумулятора за рахунок впровадження нових технологій чи інших анодних матеріалів. Але що, якщо ми взагалі позбудемося анодних матеріалів?

Нова батарея

Розробкою нових анодних матеріалів займається дослідницька група POSTECH. Їй вдалося розробити літієві батареї без аноду, що здатні забезпечити рух електромобілів на одному заряді в 630 км. Нещодавно розроблена батарея без анода має об’ємну густину енергії 977 Втч/л, що на 40% вище, ніж у звичайних батарей (700 Втч/л).

У батареях під час роботи зазвичай змінюється структура анодних матеріалів, оскільки іони літію надходять до електрода і йдуть від нього під час циклу заряду-розряду. Ось чому ємність акумулятора з часом зменшується.

Вважалося, що якби можна було заряджати і розряджати струмоприймач з голим анодом без анодних матеріалів, щільність енергії, яка визначає ємність акумулятора, збільшилася б. Однак цей метод мав критичний недолік, який викликає значне збільшення об’єму анода і скорочує життєвий цикл батареї. Він розбухає, бо в аноді не було стабільного сховища для літію.

Щоб подолати цю проблему, дослідницької групи вдалося розробити акумулятор без анода в рідкому електроліті на основі карбонату, додавши іонопровідну підкладку. Підкладка не тільки утворює захисний шар навколо аноду, але й допомагає мінімізувати його об’ємне розширення.

Дослідження показує, що інноваційний акумулятор без аноду зберігає високу ємність 4,2 мАч/см2 та високу щільність струму 2,1 мА/см2 протягом тривалого часу в рідкому електроліті на основі карбонату. Також було доведено як теоретично, і під час експериментів, що підкладки можуть накопичувати літій.

Джерело: onlinelibrary

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍