Простий спосіб перетворення води на водневе паливо

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Мабуть розуміють усі, що нові відкриття, винаходи та новітні оригінальні розробки тільки через деякий час з’являються на ринку, щоб їх застосувати на практиці. Але, в тій або іншій сфері економічного розвитку у суспільстві, якщо все більше інформації про нові технології, то це вказує на явну перспективу цього напрямку. Звичайно, на мій погляд, це стосується водню, як найбільш перспективного джерела енергії, особливо для зберігання енергії тривалої дії.

В останні часи новітні розробки у галузі водневої енергетики все частіше пропонують китайські інженери та вчені. Одна з таких компаній — EPRO Advance Technology, яка займається відновлюваними джерелами енергії, і пропонує енергетичні рішення, що забезпечують майбутнє.

Початкові дослідження цієї компанії були зосереджені на матеріалах для сонячних панелей, особливо на способах зменшення кварцової руди високої чистоти за допомогою електролізу. Після багатьох років зусиль вона розробила процес виробництва кремнієвого матеріалу, застосування якого значно перевершує попередні проекти.

Остання розробка EPRO — кремнієвий порошок, що дозволяє одержувати надчисте водневе паливо при змішуванні зі звичайною водою. Крім того, новий матеріал вкрай низький вуглецевий слід, що робить розробку простого способу перетворення води на водневе паливо, дуже перспективною.

Читайте також: Новітній метод зберігання водню у порошку

Порошок може бути виготовлений із кремнію металургійної якості, що виробляється з піску або подрібнених перероблених сонячних панелей та електроніки. При змішуванні його з водою виділяється чистий водень і кремнезем. Це базовий елемент, що входить до складу піску, тому його нескладно утилізувати. Творці також зазначають, що на відміну від інших твердих сполук водню Si+ не накопичує водень, а отже, не може призвести до випадкового займання та детонації. Це робить новинку дуже вигідною у питаннях безпеки та транспортування.

«Si+ — це перший матеріал, що розподіляється для зберігання енергії тривалої дії з мережевим паритетом. Він є значним проривом у зеленій водневій енергетиці і перетворить водень з палива майбутнього на паливо завтрашнього дня», — Альберт Лау, генеральний директор EPRO Advance Technology.

То ж заключення фахівців свідчить, що простий спосіб перетворювати воду на водневе паливо дає можливість розвитку транспорту на водневих комірках, створення інфраструктури і будувати сховища водню, вже сьогодні.

Джерело: 4pda.to

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍