Система порятунку для медевакуації

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Ситуація, що відбувається в Україні, де щоденно від російських ракет гинуть цивільні люди, включно і дітей, де кількість поранених потребує негайної швидкої медичної допомоги, що може врятувати їм життя, — вимагає мобільного і зручного при всіляких погодних умовах транспорту, щоб якомога швидше потрапити до лікарні.

Нещодавно знайшов інформацію про систему порятунку для медичної евакуації і згадав матеріал «Літак для порятунку пасажирів при аварійній ситуації», що публікував у журналі «Винахідник і раціоналізатор» №2, 2017р. Це про розробку звісного українського винахідника, Володимира Татаренко. Він запропонував оригінальну систему порятунку при авіакатастрофах. Нажаль в нашій країні не знайшлось спонсорів щоб реалізувати цей проект, але фахівцям з Канади та Ізраїлю подобалась ця ідея і вони над цим працюють.

Актуальність розробки американських фахівців компанії «Vita Aerospace», що базується в Колорадо і її впровадження цієї розробки сподіваюсь викличе інтерес і зацікавленість мабуть у всіх країнах. Тому я пропоную цю інформацію відвідувачам мого сайту і друзям у соцмережах.

Ми всі бачили кадри, на яких жертв катастрофи завантажували в гелікоптери на ношах. Недобре, якщо ці ноші починають крутитися або коливатися, саме це зупиняє система Vita Rescue System із вектором тяги.

Пристрій, виготовлений фахівцями компанії, надійно прив’язується та закріплюється на нижній стороні підстилки нош для медичної евакуації постраждалих осіб.

Коли ці ноші піднімають до рятувального гелікоптера, датчики Vita постійно контролюють його фізичну орієнтацію в просторі зі швидкістю 1000 точок даних на секунду. Як тільки виявляється будь-яке обертання або коливання, пристрій реагує, вибірково активуючи чотири вбудовані двонаправлені електричні вентилятори – по одному в кожному куті.

У результаті небажаний рух, як повідомляється, зупиняється менш ніж за три секунди. За словами компанії, така продуктивність дозволяє виконувати рятувальні роботи за допомогою підйомника в чотири рази швидше, ніж це було б можливо в іншому випадку.


Система Vita Rescue піддається випробуванню

За допомогою бездротового портативного пульта дистанційного керування (із радіусом дії 1000 м/3281 футів) екіпажі вертольотів можуть або активувати Vita, щоб почати автономну стабілізацію нош, або вони можуть самостійно вручну контролювати його орієнтацію – останнє може стати в нагоді, якщо ноши є наближаючись до геліокоптера під неправильним кутом, і його потрібно розвернути.

Система Vita Rescue важить заявлену 65 фунтів (29 кг) і живиться від літій-іонно-фосфатного акумулятора, який можна швидко замінити. Вважається, що однієї зарядки протягом 1-2 годин достатньо для чотирьох-16 підйомників, залежно від таких факторів, як вітер.

І хоча пристрій порятунку для медевакуації існує вже близько року, він нещодавно привернув увагу, коли його прийняв для використання Національний пошуково-рятувальний центр Об’єднаних Арабських Еміратів. Ви можете побачити це в дії на наступному відео.

Джерело: NewAtlas

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍