Перший у світі «зелений» генератор електрики, якій працює на сонячному випромінюванні та водні

Привіт ми з України!

Розробка першого у світі «зеленого» генератора електрики, якій працює від сонячного випромінювання та на водні, яку реалізували американські фахівці приваблює новизною і актуальністю сьогодення, бо навіть дії в умовах надзвичайних ситуацій не повинні завдавати шкоди екології. Щоб порятунок громадян та усунення наслідків стихійних чи природних лих не збільшували вуглецевий наслідок, компанія Sesame Solar представила мобільні генеруючі установки на сонячних батареях із системами вироблення водню у форм-факторах стандартних транспортних контейнерів.

Дивлячись на це, не можна не відмітити, що така розробка дуже потрібна збройним силам України, бо дійсно автономних джерел енергії на передовій у східній частині фронту, недостатньо, а дизельні генератори використовують багато пально, не кажучи про вуглецевий наслідок. Чим більше буде надходити важкої наземної зброї, тім більше потрібно таких сонячних водневих автономних генераторів. Це особливо стосується українських міст і селищ, що руйнуються рашистами щоденно, бо джерела енергоносіїв відсутні, а розгрібати розвалини і знаходити людей потрібно негайно.
Про «зелені» установки, докладніше.


Джерело зображення: Sesame Solar

Все обладнання станції завдовжки від 3 до 12 метрів може перевозитись будь-яким вантажним транспортом, від наземного до повітряного. Електрика виробляється сонячними панелями потужністю від 3 до 20 кВт. Надлишки енергії йдуть на зарядку бортових акумуляторів ємністю від 15 до 150 кВт. год і вироблення водню в реакції електролізу. Водень зберігається у балонах на зовнішній стороні станції. Водневі паливні комірки входить у процес генерації електрики лише тоді, коли ємність бортових акумуляторів знижується до 35 %. Тим самим установка може працювати вдень та вночі, забезпечуючи безперебійну подачу електрики в місцях надзвичайних ситуацій без збільшення вуглецевого наслідку.

«Хоча ми не можемо зупинити урагани або лісові пожежі, ми можемо створити рішення, які допоможуть спільнотам ефективно відновлюватися, не завдаючи подальшої шкоди навколишньому середовищу«, — сказала генеральний директор Sesame Лорен Фланаган (Lauren Flanagan).

Читайте також: Сонячні панелі та акумулятор в одному пристрої

Система, що генерує електрику, яка працює на сонячному випромінюванні та водні приводиться в робочий стан однією людиною лише за 15 хвилин. Сонячні панелі розгортаються автоматично. Кожна система розрахована на 20 років експлуатації. Всередині передбачена кімната, яка може бути обладнана під будь-які завдання: від центру зв’язку та медичної операційної до кіоску з продажу морозива.

Джерело: NewAtlas

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍