Французькі СЕС в медичних закладах Києва

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Майже рік тому, я особисто був свідком повномасштабного вторгнення російської армії на територію України. Вже 24 лютого, зранку, мешкаючи з дружиною в Ірпені почули гуркіт гвинтокрилів, що пролітали в напрямку Гостомеля, а потім вибухи і стрілянина. Так починалась терористична акція московії по захопленню нашої столиці Києва. Мабуть у кремлі вважали, що українці не стримають такої навали і почнуть тікати залишаючи столицю. Та вийшло все навпаки. Вже перши дні зіткнення показали, що незважаючи на раптовість, українці захищаючи свою землю не дали можливості рашистам дійти до Києва.

Незважаючи на втрати і зруйновані оселі в Гостомелі, Бучі, Ірпені, війська тероборони і ЗСУ зупинили ворога і через деякий час визволили Київщину від загарбників. Столиця наша вистояла, хоча на протязі всього 2022 року з боку РФ піддавалася постійному бомбардуванню ракетами і бомбами з дронів. Це продовжується і в наступні часи. Руйнування критичної інфраструктури у багатонаселеному Києві призвело до неможливості мати електрику, воду і тепло.

Мешканці столиці висловили тверду впевненість, що будуть жити в темряві і без тепла, але у своїх домівках, на своїй землі з вірою в перемогу.

Відсутність постійного джерела особливо небезпечно у медичних закладах, бо для лікування хворих, поранених, потрібно цілодобова постійна працездатність медичної апаратури. Саме це розуміють енергетики, які на своєму трудовому фронті виконуючи ремонтні роботи, роблять неможливе і відновлюють електропостачання.

Це усвідомлюють і наші європейські партнери, що постачають в Україну мобільні джерела енергії, дізельгенератори і газопоршневі електростанції. Серед іншого є обладнання, що генерує електрику з відновлювальних джерел.

Французька компанія Roy Group Energy передала Києву дві унікальних сонячних електростанції (СЕС) як гуманітарну допомогу. Їх планується встановити у медичних закладах Святошинського району столиці.

Читайте також: Сонячні панелі на ветрогенераторі

Одна з цих електростанцій буде встановлена у Консультативно-діагностичному центрі. Вона здатна виробляти 25,6 кВт. год енергії. Іншу, більш продуктивну версію з виробітком 76,8 кВт. год, планується встановити у Святошинському психоневрологічному інтернаті. Французькі фахівці вже розпочали монтаж електростанції на об’єкті.

«Медичні заклади повинні працювати 24/7, щоб рятувати здоров’я та життя киян. Але медики, в нинішніх умовах відключень електроенергії, не можуть надавати належну медичну допомогу тільки при світлі ліхтарів чи свічок. Повинне працювати спеціальне обладнання реанімації, лабораторії, для якого потрібна електрика. Тому ми продовжуємо забезпечувати об’єкти критичної інфраструктури столиці альтернативними джерелами живлення», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Потрібно відмітити, що для придбання цих СЕС для медичних закладів Києва французькі партнери зібрали €250 тис. Компанія JCI (міжнародна багатопрофільна компанія, що займає лідируючу позицію в багатьох галузях) надала ще €50 тис.

Джерело: офіційний портал Києва

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍