Як ліквідувати транспортну блокаду агресора?

Привіт, ми з України!
Нещодавно головним економічним та й політичним питанням на світовому рівні було введення в дію північного газопроводу від росії у Європу. Та с початком війни, яку розв’язала РФ 24.02.2022 р це питання зависло в повітрі. Життєздатність любої країни залежить від рішення двох головних питань: достатньої кількості продовольства; наявності власних енергоресурсів в достатньому обсязі, або надійного енергопостачання від території іншої країни. Додомо – на паритетних умовах.

Це стосується і нашої України, яка несе тягар війни ось вже три місяця, захищає від рашисткої навали не тільки свою землю і незалежність, а й майже всю Європу. Тож, після перемоги, яка буде обов’язково за українцями, бо вони відстоюють свою свободу і територію, потрібна відбудова і постачання енергоносіїв та продовольства.

Наша країна завжди годувала сама себе і готова нагодувати мільйони людей, але єдина затримка на сьогодні – війна. Блокування чорноморських, азовських портів та залізничні колії, які сумісні до стандарту РФ, а по коліям Євросоюзу наші вагони непридатні для використання. Або перевалка, а це означає тривале будівництво, або переставити вагон на візочок стандарту ЄС. Все це потребує часу, грошей та такий об’єкт ласа ціль для ракет, які посилають кожного дня рашисти на наші території. Автотранспорт? Теж, дуже дорого!

Маємо декілька видів стратегічного вантажу: зерно, нафтопродукти, скраплений газ.

Пропозиція полягає у будівництві транспортної магістралі Україна – Середземне море, Україна – Балтійське море, Україна – атлантичне узбережжя.

Будувати потрібно трубопровід. Трубопровід!?
Саме так! Ось тільки використовувати його потрібно в інший спосіб.
Для транспортування вантажу потрібно використовувати м’яку вантажну оболонку. Саме вона буде рухатися в середині труби під дією сили стислого повітря та використовувати синтетичну змазку для мінімізації тертя в трубі.
Оболонка являтиме собою видовжений циліндр, обладнаний декількома поясами-ущільнювачами, горловиною завантаження та блоком керування. Вантажна оболонка перебуватиме під внутрішнім тиском. Тобто, в оболонку завантажили зерно, а після того, накачали її повітрям. В такому стані завантаження немає принципової різниці у виді вантажу. Що там завантажено, зовні не визначити, чи то зерно, чи то дизельне паливо, чи сира нафта. Для останніх – варто використовувати внутрішній додатковий змінний, одноразовий чохол.

Заповнені вантажем оболонки через спеціальний порт (дуже нагадує торпедний апарат на субмарині) виштовхує оболонку в трубопровід витримуючи певну дистанцію та тиск між оболонками. Формується інерція спільної маси вантажу в трубопроводі. В кінцевій точці маршруту повітря з труби відпомповується і цим стабілізується загальна швидкість (від 200 км/год) транспортування. Передбачено вивід потрібної кількості вантажних оболонок в певних місцях маршруту, та введення до вантажного потоку додаткових об’ємів.

Оболонка під тиском може транспортувати не лише сипучі чи рідкі вантажі. Внутрішній тиск робить її універсальною і в ній можна транспортувати кавоварки в коробках, труси в стосах та боєприпаси в ящиках. Тут головну роль має діаметр труби.

Читайте також: Мотоцикл, що заправляється звичайною водою

В кінці трубопроводу буде конструкція хабу, де буде інноваційно гаситися інерцію кожної вантажної оболонки, автоматичне розвантаження генерального вантажу та відправлення по реверсній нитці трубопроводу до нас як вантажу, так і використаних (зайвих) оболонок.

Такий проект повинен зацікавити світову спільноту як імпортерів нашого агробізнесу, так і експортерів.
Проект матиме мінімальний негативний вплив на довкілля, не потребує такої потужності для переміщення вантажу, як це відбуваються в класичному трубопроводі.

Свого часу ця ідея була визнана кращою та виграли бліц-конкурс.

Справа за малим: зацікавити нашу владу та донести до міжнародних партнерів можливість зруйнувати транспортну блокаду агресора.

Таку пропозицію висунув мій друг – Олександр Товмач, талановитий інженер з великим поглядом на соціальні проблеми і патріот своєї країни України. В нього немає можливості формувати команду та фінансувати такий важливий і актуальний проект у сучасні часи. Тим більш, що існують чіткі норми та вимоги що до подачі матеріалів на розгляд для можливого фінансування.

Тому розмішую цей матеріал на своєму інформаційному майданчику з великим сподіванням до своїх друзів і колег, з надією, що знайдуться фахівці і бізнесмени, спроможні реалізувати такий проект. Ваші пропозиції, питання можете надсилати мені, або напряму Олександру за посиланням https://enigma.club/articles/yak-likviduvati-transportnu-blokadu-agresora.

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍