Запатентована технологія живлення AC Direct DC

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Розумію, є багато фахівців в електротехніці і в електроніці, що не довіряють різним «революційним» технологіям, що в рази прискорюють фізичні процеси в мікроелементах. Але, тем ні менш, іноді з’являються запатентовані технічні рішення, відкриваючи великі переваги для мікроелектронної галузі.

Таким рішенням, на мою думку, є перший прямий перетворювач змінного струму на постійний, запропонована Каліфорнійською компанією Amber Semiconductor. Нещодавно вона повідомила про розробку та перехід до етапу масового виготовлення та інтеграції інноваційної технології перетворення змінного струму в постійний без трансформаторів, випрямляючих мостів та інших громіздких елементів.

Перетворювач AC Direct DC Enabler, створений компанією AmberSemi, забезпечує динамічну доставку постійного струму, вимагаючи при цьому в 2,5 разів менше компонентів, ніж в аналогічних сучасних системах. Перспективи поєднання технології динамічної потужності із системою, набагато меншою і за розміром, і за кількістю складових частин, величезні: можна буде збільшити можливості та характеристики електроприладів, не змінюючи їх габаритів.

Читайте також: Нові технології сьогодні та завтра

Пристрій розміщений в кремнієвому чіпі, пропонує безліч переваг для всіх точок взаємодії в ланцюжку постачання, включаючи наступне:
— Перетворює широкий діапазон напруг від 25 до 277 В, 50/60 Гц потужності, що підводиться до стабілізованих 1,8-24 В постійної напруги.
— Найефективніший за розміром – різко менший розмір системи завдяки кремнієвому чіпу Amber відкриває фінансовий і фізичний простір для більшої кількості функцій і/або тоншого форм-фактора продукту. Крім того, це найбільш ефективний у галузі розмір і найвища в галузі щільність потужності 5 Вт на 0,18 дюймів 3 (1,66 см 3 ).
— Динамічна інтелектуальна подача живлення – забезпечує набагато більш динамічну можливість подачі електроенергії за допомогою програмного забезпечення, що дозволяє налаштовувати діапазони вихідної напруги з автоматичним перемиканням режимів для оптимізації ефективності для всіх вихідних потужностей.
— Найменша кількість компонентів і підвищена надійність — у 2,5 рази менше компонентів для подачі електроенергії порівняно зі стандартними джерелами живлення, зменшує електричне та термічне навантаження на важливі компоненти та знижує загальну вартість системи.
— Гнучкі реалізації – Завдяки 3 рейкам вихідної напруги (дві фіксовані на 3,3 В і 5 В і остання, яка налаштовується від 1,8 В до 24 В постійного струму та до 5 Вт потужності) AC Direct DC Enabler працює як надзвичайно гнучкий первинний джерело живлення або домашнє обслуговування. потужність для широкого спектру продуктів і технологій.

AC Direct DC Enabler ідеально підходить для малопотужної техніки: детекторів диму, камер відеоспостереження, термостатів та інших розумних гаджетів. Крім того, технологію можна інтегрувати з основними напівпровідниковими пристроями.

Технологія, запропонована Amber Semiconductor — це нова запатентована архітектура доставки живлення на основі кремнієвих мікросхем, яка витягує енергію безпосередньо з мережі змінного струму для забезпечення неізольованого живлення постійного струму. Він працює як настроюваний перетворювач потужності без потреби у випрямних мостах, вхідних фільтрах або трансформаторах.

Компанія вже завершила створення першого дослідного зразка в кремнії і готова незабаром розпочати масове виробництво революційного перетворювача. Гендиректор AmberSemi Тар Кейсі назвав це досягнення «новою ерою в твердотільній електрифікації», «другою електричною революцією цифрового управління електрикою».

Джерело: PR Newswire

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍