Недорогі комплекти високоточних керованих боєприпасів

 

 

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Щойно прочитавши уважно статтю в NewAlas «Аналіз та висновки, які потрібно вивчити, оскільки війна в Україні змінює пріоритети оборони» зрозумів одне, все, що робить світове співтовариство, поставляючи в Україну зброю, на цей час недостатньо і його постачання робиться дуже повільно. Тож, потрібен деякий час для досягнення паритету, щоб здобути перемогу над російськими військами, що здійснили повномасштабне вторгнення рік тому.

В данні часи нашим збройним силам дуже потрібна новітня недорога техніка, якої буде достатньо і не потрібно довгострокове навчання українських воїнів, щоб стримати напір супротивника і зробити йому максимальної втрати.
Таку технологію, завдяки якої перетворюються стандартні некеровані боєприпаси на високоточні керовані ракети запропонувала Австралія, це система Razer.

Разом із своїм новим військовим безпілотником VTOL із X-winged, компанія «BAE Systems» анонсувала нову систему «Razer», призначену для перетворення стандартних некерованих боєприпасів на високоточні керовані ракети за низькою ціною та доставкою через місцеве виробництво.

Рік війни в Україні, яку розв’язала росія, навчив військових стратегів багатьом урокам. Один з них, згідно з Австралійським інститутом стратегічної політики, полягає в тому, що сучасні конфлікти спалюватимуть боєприпаси з приголомшливою швидкістю; перемога цілком може бути визначена тим, чиї лінії постачання можуть довше підтримувати обороноздатність і наступальні дії.

Читайте також: Україна отримає систему patriot, це змінює хід війни?

Для ізольованої острівної держави, як Австралія, це серйозна справа. З 2021 року спостерігається поштовх до розробки «особистих боєприпасів» – керованої зброї, яку можна проектувати, розробляти та виготовляти повністю в Австралії, не покладаючись на закордонні ланцюги постачання. Тим краще, якщо вони досить дешеві, щоб розгортати їх у великій кілкості та знімати їх, не турбуючись про великі витрати.


Система Razer — це комплект крила/кузова, хвостове оперення та система наведення і навігації, розроблена для кріплення до стандартних некерованих боєприпасів вагою 40-50 кг. BAE Systems Австралія

На сьогоднішньому авіасалоні в Авалоні (міжнародна авіаційна та оборонна виставка Австралії) компанія BAE Systems представила свою готову продукцію. Razer фактично є недорогим комплектом модернізації ракет, здатних перетворити некерований боєприпас вагою 40-50 кг (88-110 фунтів) на точну зброю повітряного запуску. Таким чином, він додає комплект крил та хвостове оперення з поверхнями керування, системою навігації GPS/INS з живленням і навігаційною системою. Razer розроблений як система, яка може монтуватися на безпілотних літальних апаратах, таких як Strix X-wing tailsitter, або пілотованих вертольотах, надаючи їм збільшену дальність удару та здатність протистояти.

«RAZER може задовольнити нагальний місцевий і зарубіжний попит на недорогі комплекти високоточних керованих боєприпасів, які можна розгортати з повітря, — сказав генеральний директор BAE Systems Australia Бен Хадсон у прес-релізі. — Це може забезпечити потужні та доступні бойові можливості для користувачів у всьому світі.»

Джерело: BAE Systems Australia

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍