Унікальний гібрид дрона і БПЛА розроблено в Швейцарії

ПРИВІТ МИ З УКРАЇНИ!

Гадаю, що кожного дня, серед численної інформації, окреме місто займають новини про безпілотні літальні апарати (БПЛА). І ця тема пов’язана з двома подіями у світі: з кліматичними катастрофами і з військовими конфліктами. Як що у першому випадку, це спасіння і визволення людей, то у другому окрім іншого, ще й небезпечна зброя в руках військових.
Це дійсно новітній тип озброєння, бо БПЛА сьогодні за ступенем свого розвитку і значенням для збройної боротьби в деякому сенсі подібні до літаків і танків у війнах ХХ століття. Вони будуть інтенсивно розвиватися і використовуватися, постійно удосконалюючись і займаючи все більш визначне місце у збройній боротьбі.

На цьому етапі, коли Україна обороняється від рашистського вторгнення, ЗСУ з спіхом застосовують безпілотні системи вітчизняного виробництва і ті, що постачають нам країни співдружності. І все ж таки, вчені і інженери у постійному пошуку нових рішень удосконалення БПЛА.

Пропоную вам, шановний відвідувач мого інтернет майданчика, розробку швейцарських інженерів літального апарату нового типу. Це унікальний гібрид дрона і БПЛА.

Апарат Morpho, який розробив швейцарський сатрап Elythor поєднав у собі властивості мультикоптера з вертикальним зльотом і БПЛА літакового типу. Розробники заявляють, що пристрій може використовувати силу вітру для економії енергії у польоті.

Читайте також: Українська система захисту від дронів та БПЛА

«Контролер автоматично обирає, чи утримувати крила на місці, чи дозволити їм вільно рухатися за вітром, ґрунтуючись на траєкторії дрона та ефективній швидкості, а також на будь-яких змінах напрямку вітру. Площа поверхні крил також може бути відрегульована симетрично або асиметрично — залежно від напрямку вітру», — розповів співзасновник Elythor Натан Мюллер.

Всі чотири крила Morpho працюють автономно і можуть набувати довільних положень відносно корпусу апарата. БПЛА має чотири звичайні мотори з пропелерами для підйому у повітря. Вже у процесі польоту за допомогою датчиків гібрид самостійно маневрує за напрямком вітру. По завершенні польоту крила складаються і перетворюються на опори для посадки БПЛА. Так само вони можуть складатися, щоб Morpho зміг близько підлетіти до потрібного об’єкта.

Передбачається, що гібрид дрона і БПЛА — Morpho стане базовою конструкцією для наступного покоління дронів-інспекторів, які обслуговуватимуть інженерні споруди.

Джерело: noworries.news

Дякую, що залишаєтеся зі мною. Вам подобаються мої статті? Бажаєте бачити більше цікавих матеріалів?😌 Підтримайте мене, оформивши замовлення чи порекомендувавши знайомим. Буду радий підготовити для вас унікальний матеріал з розміщенням на вашому сервері.✍